• Dzisiaj na Mszy Św. O godz. 13.00 udzielimy sakramentu chrztu św. Nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy Św. O godz. 17.00, a następnie adoracja do godz. 20.00. Przypominamy o konieczności zakładania maseczek i zachowaniu bezpiecznej odległości w Świątyni.
 • W tygodniu zapraszamy na adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.00 do 18.00. Do wtorku o 17.30 odprawiamy Nabożeństwo czerwcowe.
 • Decyzją Ks. Arcybiskupa nasz Wikariusz ks. Adam Banach od 27 sierpnia podejmie posługę w parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Już dzisiaj serdecznie dziękujemy ks. Adamowi za posługę wśród nas. Mszę Św. pożegnalną odprawimy po ustaleniu z ks. Adamem w sierpniu.
 • Z naszego kościoła transmitujemy na żywo Nabożeństwa w następującym porządku:
  - w dzisiaj:          - Msza Św. – godz. 11.30 oraz Msza Św. – godz. 20.00;
  - do wtorku: nabożeństwo czerwcowe o 17.30, a następnie Msza Św. od godz. 18.00;
  - od najbliższej środy nie będziemy transmitować Mszy Św. w dni powszednie, a w niedzielę odbywać się będzie jedynie transmisja Mszy Św. o 11.30.
 • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. będą o godz.: 6.30, 7.15, 8.00 i 18.00,
  - w piątek – święto św. Tomasza Apostoła,
  - w sobotę – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
 • W każdy wtorek o godz. 18.00 odprawiamy Mszę Św. o ustanie epidemii.
 • Rozpoczął się czas wakacji, dlatego następuje mała zmiana w sprawowaniu Sakramentu Pokuty w naszej parafii: Nie będzie spowiedzi w poniedziałek od 17.00 do 18.00, pozostałe godziny nie ulegają zmianie. Wywieszki o godzinach spowiedzi znajdują się przy każdym wejściu do kościoła i w gablotkach, zwracajmy na nie uwagę. Przypominamy, iż spowiedź odbywa się w domu katechetycznym i bardzo prosimy o zakładanie tam maseczek.
 • Ten tydzień jest pierwszopiątkowy. Spowiedź w czwartek od 17.00 do 18.00, a w piątek od 16.00 do 18.00. Godzina Święta prowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej w czwartek o 17.00, Msza Św. o powołania i w intencji Akcji Katolickiej w czwartek o 18.00. W piątek jak zawsze w wakacje nie będzie Mszy Św. o 16.30, lecz co 30 minut będziemy udzielać Komunii Św. W sobotę o 8.00 zapraszamy na Mszę Św. Pomocników Matki Kościoła, a różaniec o ocalenie świata będzie w ramach adoracji o godz. 17.00.
 • W tym tygodniu jedynie ks. Proboszcz – o piątek od 8.30, a ks. Szymon w sobotę od 8.00 odwiedzą chorych w swoich rejonach. Pójdziemy jedynie do tych chorych, którzy potwierdzą chęć wizyty telefonicznie, bądź w zakrystii po Mszach Św.
 • Arcybiskup zwrócił się do wszystkich parafii w diecezji, by w przyszłą niedzielę zorganizowały zbiórkę do puszek przed kościołem na pomoc dla dotkniętych ostatnimi powodziami. Taka zbiórka odbędzie się więc w przyszłą niedzielę przed kościołem.
 • Za troskę materialną o utrzymanie kościoła i parafii wszystkim Ofiarodawcom dziękujemy. Bóg zapłać.
 • Niech w tym rozpoczynającym się wakacyjnym tygodniu wszystkim Nam Bóg błogosławi, da wiele wytrwałości i roztropności, obdarzy zdrowiem, pogodą ducha i potrzebnymi łaskami. Szczęść Boże.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Maria Szczepanek, śp. Helena Kozioł, śp. Ewa Siewniak, śp. Zbigniew Kozak, śp. Hilary Matejczyk oraz śp. Jerzy Celi. Obejmijmy ich oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”