OGŁOSZENIA XII Niedziela Zwykła 23. 06. 2019

 • Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 13.00 udzielimy sakramentu chrztu św., po Mszy Św. o godz. 17.00 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Po każdej Mszy Św. jako wynagrodzenie Bogu za świętokradztwa i profanacje odśpiewamy Suplikacje.
 • Nabożeństwa czerwcowe odprawimy w dni powszednie o 17.30, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 17.00. Do czwartku na zakończenie litanii do Serca Jezusowego będzie procesja Eucharystyczna wokół kościoła, w czwartek po procesji będzie poświęcenie wianków. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, zapraszamy również dziewczynki do sypania kwiatów.
 • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
  - piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze Św. będą o godz. 6.30, 7.15, 8.00 i 18.00, po nabożeństwie czerwcowym będzie procesja Eucharystyczna wokół Kościoła. Z racji Uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  - w sobotę – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, Msze Św. będą o 6.30, 7.15, 8.00 i 18.00.
 • Od jutra na czas wakacji następuje zmiana w spowiedzi w naszej parafii (dotyczy to stałego konfesjonału). W poniedziałki nie będzie spowiedzi od 17.00 do 18.00, a od wtorku do piątku w tej godzinie spowiadać będzie ks. Dyżurny dnia.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 17.00 zakończymy Nabożeństwa czerwcowe – procesją wokół kościoła.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszły: śp. Stanisława Frajkowska oraz śp. Jadwiga Ostrowska. Obejmijmy je oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”