1.   Ks. Wojciech Bryja

-          Wikariusz parafii św. Mikołaja w Chrzanowie od 29.06.1983 do 15.02.1986,

oddelegowany do budowy nowego kościoła.               

-   Proboszcz nowej parafii od 16.02.1986 do 30. 06. 2012   + 4. 10. 2017

2.   Ks. Andrzej Targosz  - wikariusz   (26. 08. 1985 – 26. 08. 1986)

3.   Ks. Bogusław Filipiak  - wikariusz   (26. 08. 1986 – 27 .08. 1993)

4.   Ks. Stanisław Malarz   - wikariusz   (26. 08. 1986 – 27. 08. 1993)

5.   Ks. Stanisław Gutt   - wikariusz   (26. 08. 1988 – 27. 08. 1996)

6.   Ks. Jerzy Rokita   - wikariusz   (25. 08. 1989 – 25. 08. 1992)

7.   Ks. Krzysztof Kołata   - wikariusz   (24. 08. 1991 – 27. 08. 1994)

8.   Ks. Robert Kubik   - wikariusz   (24. 08. 1992 – 30. 12. 1993)

9.   Ks. Krzysztof Grzybowski   - wikariusz   (27. 08. 1993 – 27. 08. 1996)

10.  Ks. Dariusz Ryłko   - wikariusz   (27. 08. 1993 – 26  08. 1995)

11.  Ks. Wiesław Widuch   - wikariusz   (12. 02. 1994 – 25. 08. 2001)

12.  Ks. Piotr Grotowski   - wikariusz   (27. 08. 1994 – 27. 08. 1996)

13.  Ks. Zygmunt Filip Badurski   - wikariusz   (26. 08. 1995 – 25. 08. 2001)

14.  Ks. Marcin Cholewa   - wikariusz   (25. 08. 1995 – 26. 08. 1997)

15.  Ks. Zbigniew Płachta   - wikariusz   (27. 08. 1996 – 26. 08. 1998)

16.  Ks. Adam Szczygieł  - wikariusz (27. 08. 1996 – 28. 08. 1998)                                       

17.  Ks. Stanisław Bogacz   - wikariusz   (27. 08. 1996 – 26. 08. 1998)

18.  Ks. Mieczysław Klimeczko   - wikariusz   (25. 08. 1997 – 27. 08. 2004)  

19.  Ks. Mieczysław Gawor   - wikariusz   (26. 08. 1998 – 27. 08. 2004)

20.  Ks. Rafał Jurczasiak   - wikariusz   (26. 08. 1998 – 25. 08. 2001)

21Ks. Grzegorz Pieróg   - wikariusz   (26. 08. 2001

                                      - administrator parafii - od 21. 12. 2010

                                      - proboszcz - od 1. 07. 2012 -

22.  Ks. Andrzej Kwak   - wikariusz   (26. 08. 2001 – 25. 08. 2003)

23.  Ks. Piotr Grzesik - wikariusz  (26. 08. 2001 – 25. 08. 2003)                                         

24. Ks. Józef Sowa   - wikariusz   (25. 08. 2003 – 27. 08. 2005)

25. Ks. Włodzimierz Leśniak   - wikariusz   (25. 08. 2003 – 26. 08. 2006)

26. Ks. Adam Byrski  - wikariusz   (27. 08. 2004 - 30. 06. 2014)

27. Ks. Adam Kudłacik  - wikariusz  (27. 08. 2004 – 28. 08. 2010)

28. Ks. Bogdan Kosek   - pom. duszp.  (27. 08. 2005 – 26. 08. 2006)

29. Ks. Jacek Hałat   - wikariusz   (26. 08. 2006 – 26. 08. 2008 )

30. Ks. Ryszard Matuszyk - wikariusz  (26. 08. 2008 – 26. 08. 2011)

31. Ks. Robert Bukała – wikariusz   (28. 08. 2010 – 24. 08. 2018)             

32. Ks. Rafał Kasperek - wikariusz (26. 08. 2011 - 28. 08.2015)

33. Ks. Zbigniew Medoń - wikariusz (28. 08. 2014 - 18. 10. 2016)

34. Ks. Przemysław Druszcz – wikariusz   (28. 08. 2015 – 24. 08. 2018)            

35. Ks. Adam Banach – wikariusz (1. 11. 2016 – 27. 08. 2020)

36. Ks. Marek Mierzwa – wikariusz   (25. 08. 2018 –            

37. Ks. Zbigniew Pytel – wikariusz (25. 08. 2018 – 28. 08. 2019)

38. Ks. Szymon Bryniarski – wikariusz (28. 08. 2019 –

39. Ks. Damian Drzyżdżyk – wikariusz (27. 08. 2020 –

 

Kapłani i Siostry Zakonne pochodzący z Parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie

Kapłani:

  1. ks. płk. Roman Dziadosz           święcenia 1989
  2. o. Paweł Badziński O.Carm.      święcenia 1997
  3. ks. Andrzej Fyda                         święcenia 1998
  4. o. Marek Skwarło OFMCap.       święcenia 1999
  5. ks. Wojciech Jarzęcki (Kanada) święcenia 2002
  6. ks. mjr. Piotr Listopad                święcenia 2005
  7. o. Łukasz Listopad CSsR            święcenia 2010
  8. o. Jakub Pałuska OFMConv.      święcenia 2013

Siostry zakonne:

  1. s. Anna Orkisz CSS                               śluby 1992
  2. s. Katarzyna Morawiec CSS                  śluby 1993
  3. s. Bogusława Kaczara Służebniczka    śluby 1994