Intencje mszy świętych

Niedziela 20.01

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

W INTENCJI PARAFIAN.

             8:00

+ Janina Barańska w 18r.ś. (od męża i dzieci).

       10:00

1.

+ Wanda Wolarek, Wiktoria Łatak.

2.

W intencji Bartosza z okazji 18 urodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

11:30

+ Stanisław Kasperczyk w 3r.ś. (od żony z dziećmi i wnukami).

13:00

Dziękczynna za otrzymane łaski i dalszą opiekę dla Julii.

17:00

+ Marian Dorynek (od koleżanek i kolegów z pracy żony).

20:00

+ Józefa Kunowska (od sąsiadów z klatki).

Poniedziałek 21.01

WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6:30

+ Elżbieta Machniak (od sąsiadów).

             7:00

+ Edward Buczek (od wnuków).

             8:00

1.

+ Czesława i Stanisław Romanowscy.

2.

+ Władysław.

18:00

+ Maria i Józef Dziętło oraz ich rodzice.

Wtorek 22.01

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Andrzej Brandys (od rodziny Ptaszkiewiczów).

             7:00

+ Felicja, Eugenia, Jan, Franciszek i Zdzisław.

      8:00

1.

+ Gabriel Mielechowicz (od sąsiadów z ul. Mieszka I 15a klatka III).

2.

+ Kazimiera Rogóż (od sąsiadów z ul. Trzebińskiej 19 klatka I).

18:00

+ Maria Ropek (od szwagra Zygmunta).

Środa 23.01

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Dobiesław Nowak (od kierowców z Terminala).

7:00

+ Edward Buczek (od nauczycieli wychowania fizycznego SP 10 i 2LO).

      8:00

1.

+ Zygmunt Liszka (od pracowników Domu Dziecka z Bielska Białej).

2.

+ Kazimiera Rogóż (od córki z mężem i wnukami).

3.

+ Zygmunt Kulczyki (od żony i syna).

 18:00

+ Stanisław Łazowy (od rodziny Wilków).

           

 

Czwartek 24.01

WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6:30

+ Jan Urbaniak (od syna Krzysztofa z rodziną).

7:00

+ Adam Kasperek (od koleżanek i kolegów córki Małgorzaty).

       8:00

1.

+ Józef Franfurter (od córki Alicji z synem).

2.

+ Zygmunt Kulczyki (od sąsiadów z klatki).

      18:00

 

+ Marian Milczarczyk (od sąsiadów z ul. Broniewskiego 12a).

Piątek 25.01

ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

 6:30

+ Ryszard Moskała (od żony z synem).

7:00

+ Ryszard Baster (od kuzyna Zdzisława z rodziną z Bydlina).

      8:00

1.

+ Maria i Jan Ślusarczyk.

2.

+ Kazimiera Rogóż (od rodziny Fenckich).

     18:00

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA.

Sobota 26.01

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH BISKUPÓW TYMOTEUSZA I TYTUSA

6:30

+ Ryszard Moskała (od córki Wioletty i wnuczki Aleksandry).

7:00

1.

+ Ryszard Moskała (od sąsiadów z bloku).

2.

+ Kazimiera Rogóż (od męża).

       8:00

+ Maria Ciołczyk (od wnuczki Kasi z rodziną).

18.00

+ Janina Klecka (od sąsiadów z bloku ul. Zielona 22b).

Niedziela 27.01

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

 6:30

+ Ewa Gruszka (od Romana i Marii Gruszka).

 8:00

+Marian Dorynek w 1r.ś. (od żony).

  10:00

+ Napoleon Chełczyński w 2r.ś. (od żony).

11:30

Rezerwacja

13:00

W INTENCJI PARAFIAN.

     17:00

1.

W intencji Członków i Sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, w podziękowaniu za łaski otrzymane w ubiegłym roku, o dalsze błogosławieństwo członków oraz klubu Gazety Polskiej.

2.

+ Helena Klimczak w 30r.ś. i mąż Marian (od córki z rodziną).

20:00

+ Józefa Sojka (od męża i córki z rodzinami).