Intencje mszy świętych

Niedziela 11.11

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

06:30

+ Józef i Krystyna Rapacz.

08:00

1.

+ Emilia i Józef Puszkar.

2.

+ Stanisława, Mieczysław, Stanisław, Jerzy, Krystyna, Marek Błaszkiewicz.

10:00

1.

W intencji Ojczyzny.

2.

+ za zmarłych, którzy walczyli o Niepodległość Polski.

11:30

W intencji Rafała z okazji urodzin.

13:00

1.

W intencji parafian.

2.

+ Marianna Filipczak w r.ś., oraz maż Stanisław, syn Zdzisław (od córki z rodziną).

17:00

+ Józef Cholewa (od szwagra Andrzeja z rodziną).

20:00

+ Matylda Kwapisz (od wnuków z rodzinami).

Poniedziałek 12.11

WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

6:30

1.

O Boże błogosławieństwo dla Renaty.

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od rodziny Kostilków).

7:00

1.

+ Henryk Staroń (od chrześniaka Tomasza z rodziną).

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od rodziny Smalcerzy).

08:00

+ Dobiesław Nowak (od sąsiadów z bloku 13A).

18:00

1.

+ Teresa Kasperek w 1r.ś., (od sąsiadów z klatki).

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od dzieci Jana i Józefy Chrobak).

Wtorek 13.11

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

6:30

+ Wojciech Jeleń (od rodziny Strzyżów i Mazurów).

7:00

+ Leokadia Turek (od brata Wiktora z rodziną).

8:00

+ Renata Grzegorzek (od cioci Józefy Tekielak z Trzebini z rodziną).

20:00

1.

+ Uczestników Nabożeństw Fatimskich i ich rodzin.

2.

+ Maria i Józef Dziętło i syn Józef.

3.

+ Maria Kędziora.

4.

+ Grażyna Głogowska w 5r.ś., (od męża i córek z rodzinami).

Środa 14.11

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Danuta Kowalska (od córki i syna).

7:00

+ Czesława Głowacz (od brata Jana z rodziną).enryk jjjjdhdAAAlllllllllllllllll

8:00

+ Henryk Staroń w 1r.ś.,(od syna Bartłomieja z rodziną).

18:00

W intencji Julii w 2 rocznicę , dziękczynna i o błogosławieństwo Boże.

             

 

Czwartek 15.11

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

1.

+ Danuta Kowalska (od koleżanek z Chrzanowa).

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od rodziny Sęków).

7:00

+ Dobiesław Nowak (od koleżanek i kolegów z pracy).

8:00

+ Kazimierz Musiał z rodzicami (od rodziny).

 

1.

+ Henryk Staroń w 1r.ś.,(od rodziny Pędrys).

18:00

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od Marzeny Więcław z rodziną).

Piątek 16.11

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Elżbieta Żuk (od sąsiadki Kozubowej z rodziną).

7:00

1.

+ Paweł Pelc i zmarli rodzice i teściowie.

2.

+ Ks. Prałat Wojciech Bryja (od Marcina Sęka z rodziną).

8:00

+ Dobiesław Nowak (od koleżanek z kliniki hematologii z Krakowa).

18:00

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA.

Sobota 17.11

WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAKONNICY

6:30

1.

+ Stanisława i Tadeusz Wiekierak w r.ś.

2.

+ ks. Prałat Wojciech Bryja (od uczestników pogrzebu z Waksmunda).

7:00

+ Danuta Kowalska (od rodziny Obrzutów i Szymczyków).

8:00

+ Renata Grzegorzek (od Anny Mrowiec).

18.00

+ Dobiesław Nowak (od rodziny Cabaków).

Niedziela 18.11

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+ Czesława Głowacz (od sąsiadów z Mieszka I 7 klatka II).

8:00

W intencji parafian.

     10:00

 

+ Jan Filar (od Doroty Filar i Aliny Górka z domu Filar z mężem).

11:30

W 5 rocznicę urodzin Lukrecji i 6 rocznicę ślubu Agaty i Oskara o błogosławieństwo Boże za przyczyną Matki Bożej Opiekunki Rodzin.

13:00

Rezerwacja Pani Frąk.

17:00

+ Józef Chuchro jego rodziców i teściów.

20:00

Rezerwacja Pani Bajgrowicz.