Intencje mszy świętych

Niedziela 08.12

2 NIEDZIELA ADWENTU

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

6:30

+ Stefan

8:00

1.

Dziękczynno – błagalna w intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w dniu patronalnego święta, o rozwój Zgromadzenia w duchu bł. Edmunda Bojanowskiego, i o dar nowych powołań.

2.

+ Maria w 21r.ś., maż Andrzej

10:00

1.

Dziękczynna w rocznicę urodzin Kingi Lewandowskiej (od babci i dziadka Lewandowskich).

2.

+ Lucyna Michalczyk w 8r.ś. (od rodziny).

11:30

1.

W intencji Sióstr Róży Różańcowej Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i ich rodzin.

2.

+ Anastazja Deluga w 27r,r.

13:00

W INTENCJI PARAFIAN

17:00

+ Władysław i Antoni Krzak w r.ś. (od syna).

20:00

+ Edward Świgut (od koleżanek i kolegów Danuty ze Szkoły Podstawowej w Królowej Polskiej).

Poniedziałek 09.12

PONIEDZIAŁEK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

1.

 

2.

+ Józef Nowak (od córki Izabeli z rodziną).

7:00

1.

+ Antoni i Władysława Krzak, Anna i Stanisław Śliwa.

2.

+ Czesław Doległo (od córki z rodziną i od synów)

8:00

1.

+ Kazimierz Janusz w 7r.ś.

2.

+ zmarłego kuzyna Stanisława.

18:00

+ Franciszek Smotrzyk (od sąsiadów z klatki).

Wtorek 10.12

WTOREK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Andrzej Niećko i zmarli z rodziny Niećko.

7:00

+ Kazimierz Koszyk (od Krystyny Klimontowskiej z rodziną z Siołkowej).

8:00

 

+ Katarzyna Gwiżdż (od brata Karola z żoną z Osieka).

18:00

+ Helena w 14r.ś., i Roman – mąż.

Środa 11.12

ŚRODA DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Zofia Chałuda (od rodziny Jamrozik z Balina).

7:00

+ Franciszek Smotrzyk (od Janiny Kosowskiej i Kózków z rodziną).

8:00

+ Dariusz Sitek (od brata Romana z żoną i dziećmi).

18:00

+ Paweł Kaniewski w 5r.ś.

       

 

Czwartek 12.12

CZWARTEK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

1.

+ Zdzisław Sobkowski (od rodziny Augustyniaków).

2.

W intencji Genowefy w 80 rocznicę urodzin o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej (od sióstr).

7:00

+ Katarzyna Gwiżdż (od siostry Heleny z mężem z Włosienicy).

8:00

+ Kazimierz Koszyk (od kuzynki Anny Kasztelewicz z Grybowa).

18:00

+ Stanisława, Anna i Józef Mazur, Teresa i Krzysztof Grochal.

Piątek 13.12

WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6:30

+ z rodziny Mehal: Maria, Leon, Henryka, Janina i Józef, Teresa Kosowska.

7:00

+ Irena Irlik (od wnuka Macieja, syna i synowej).

8:00

+ Zofia Chałuda (od rodziny Zorychta z Balina).

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

Sobota 14.12

WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6:30

+ Katarzyna Gwiżdż, maż Zdzisław (od Rafała z rodziną).

7:00

+ Zofia Chałuda (od brata Tadeusza Sułkowskiego z Limanowej).

8:00

+ Dariusz Sitek (od sąsiadów z bloku).

18:00

+ Genowefa Wiczczek w 16r.ś. (od córki Haliny z rodziną).

Niedziela 15.12

3 NIEDZIELA ADWENTU - GAUDETE

6:30

W INTENCJI PARAFIAN

8:00

+ Emilia i Florian Wojtusiak (od córki).

10:00

1.

+ Jadwiga Sojka w 14r.ś. (od córki z rodziną).

2.

+ Stanisław Rokita w 25r.ś.

11:30

+ Janina Szczepańska w 8r.ś. (od męża z córką i synami z rodziną).

13:00

1.

+ Anastazja Kiełb w 20r.ś.

2.

O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Różańcowej  dla Jacka w 18 rocznicę urodzin.

17:00

+ Józef Kulawik w 4r.ś. (od żony z dziećmi).

20:00

+ Józef Chuchro jego rodzice i teściowie.