Intencje mszy świętych

Niedziela 19.09

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+ Józef, Krystyna Rapacz (od siostry z rodziną)

8:00

+ Franciszek Królczyk w 10 rocz. śm. (od syna Marka, synowej i wnuka)

10:00

w intencji Panu Bogu wiadomej i o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny Wolińskich

11:30

+ Władysława Chabior, Stefan - mąż

13:00

+ Maria Kuźniar (od sąsiadów z bloku z ul. Zielonej 22A)

17:00

+ Stanisława Zemła (od pracowników Urzędu Miejskiego w Chrzanowie)

20:00

+ Jan Kazimierz Agdan oraz o potrzebne łaski dla żony Józefy

Poniedziałek 20.09

WSPOMNIENIE ŚW. ANDRZEJA KIM TEAGON, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY

6:30

+ Helena Kostecka (od brata Bolesława z żoną i rodziną)

7:00

+ Stanisław Sutkowski (od Aldony i Romana Szczygieł oraz Krystyny Sałapatek)

8:00

+ Genowefa Ślusarczyk w 29 rocz. śm. i Janusz syn

18:00

+ Jarosław Krawczykowski (od Karoliny Legutko z mamą)

+ Kazimierz Urbański (od żony i synów)

Wtorek 21.09

ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA

6:30

+ Jarosław Krawczykowski (od Bożeny, Józefa Baran z rodziną)

7:00

+ Helena Kostecka (od brata Bolesława z żoną i rodziną)

8:00

+ Stanisław Sutkowski (od rodziny Chudych, Walewskich i Kasprzyków)

18:00

+ Stanisława Zemła (od rodziny Kozaków i Balusiów)

Środa 22.09

ŚRODA DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Stanisław Sutkowski (od rodziny Bielarczyków ze Spytkowic)

7:00

+ Maria Kuźniar (od rodziny Orszulaków)

8:00

+ Helena Kostecka (od chrześnicy Aurelii z rodziną)

18:00

+ Jarosław Krawczykowski (od Sławomira Legutko z rodziną) 

Czwartek 23.09

WSPOMNIENIE ŚW.  O. PIO

6:30

+ Stanisław Sutkowski (od Andrzeja i Jadwigi Pająk ze Spytkowic)

7:00

+ Helena Kostecka (od Reginy i Marcina Chrobak z rodziną)

8:00

+ Stefan Kieres (od rodziny)

18:00

+ Stanisława Zemła (od rodziny Kurzańskich z Jolą)

Piątek 24.09

PIĄTEK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Stanisława Zemła (od rodziny Zemłów z Olszyn)

7:00

+ Katarzyna i Grzegorz Worwa o(d siostry z rodziną)

8:00

+ Stanisław Sutkowski (od Izabeli i Grzegorza Jachymczyk)

18:00

MSZA ŚW. ZBIOROWA

Sobota 25.09

SOBOTA DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Jarosław Krawczykowski (od Gucików i Bućko z Żarek)

7:00

+ Stanisława Zemła (od Janiny Górki, rodziny Strojów, Borowców i Kusiorów)

8:00

+ Helena Kostecka (od Doroty i Rafała Ziobro z rodziną)

18:00

+ Magdalena i Jolanta Markiewicz w rocznicę urodzin

Niedziela 26.09

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+ Rozalia Bębenek jej 2 mężów Franciszków w 44 rocz. śm. (od syna z żoną)

8:00

+ Stefan Frenchowicz i Antoni Chmielewski

10:00

+ Maria Kuźniar (od sąsiadów z ul. Zielonej 22A)

11:30

Dziękczynna w intencji Małgorzaty i Dawida w 10 rocznicę ślubu z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad rodziną

13:00

W INTENCJI PARAFIAN

17:00

+J an Kurbiel w 7 rocznicę śmierci (od żony i syna)

20:00

+ Stefan Kieres (od rodziny Stanachów)