Intencje mszy świętych

Niedziela 16.12

3 NIEDZIELA ADWENTU

06:30

W INTENCJI PARAFIAN.

          8:00

1.

+ Stefania i Aleksander Wiechowscy.

2.

+ Józefa Suska (greg.16).

          10:00

1.

+ Jan Ślusarczyk w 23r.ś.

2.

Msza Święta dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Różańcowej, potrzebne łaski i zdrowie dla Jacka z okazji 17 urodzin.

11:30

+ Janina Szczepańska w 7r.ś. (od męża, córki, synów z rodzinami).

13:00

+ Anastazja Kiełb w 18r.ś.

17:00

+ Józef Kulawik w 3r.ś. (od żony z dziecmi).

20:00

+ Katarzyna Frąk i zmarli z rodzin Frąków i Kawalców.

Poniedziałek 17.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Marian Kurdziel (od sąsiadów z bloku ul. Niepodległości 8).

        7:00

 

+ Barbara Wartalska (od Katarzyny i Janusza Mruczek).

         8:00

1.

+ Janina i Aleksander Pilarczyk.

2.

+ Kazimiera Rajter.

10:00

+ Marian Zamysłowski w r.ś. (od żony).

17:00

+ Józefa Suska (greg.17).

18:30

+ Jarosław Rudol w 2r.ś. (od rodziców i brata z rodziną).

Wtorek 18.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Marian Kurdziel (od szwagra Jerzego z rodziną).

7:00

+ Józefa Suska (greg.18).

8:00

+ Stanisława, Jan i Franciszek (od bratowej).

10:00

+ Jan Filar (od Aliny i Wojciecha Górka z domu Filar).

17:00

+ Leokadia Turek (od chrześniaka Andrzeja z rodziną).

18:30

+ Jarosław Rudol w 2r.ś. (od rodziców i brata z rodziną).

Środa 19.12

DZIEŃ POWSZEDNI

        6:30

1.

+ Renata Grzegorzek (od Barbary  i Marcina Górali z Bochni).

2.

+ Stefan Lignar (od chrześniaka Norberta z rodziną).

7:00

+ Józefa Suska (greg.19).enryk jjjjdhdAAAlllllllllllllllll

8:00

+ Marian Hubicki w 14r.ś.

10:00

+ Jadwiga i Dariusz.

17:00

+ Dobiesław Nowak (od rodziny Bełtowicz).

 18:30

W rocznicę urodzin Dawida, dziękując za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.

           

 

Czwartek 20.12

DZIEŃ POWSZEDNI

       6:30

1.

W intencji prawnuczki Anastazji w 10 rocznicę urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże.

2.

+ Anna Trębacz (od syna, synowej oraz wnucząt z rodzinami).

7:00

+ Danuta Kowalska (od koleżanek z Włoch).

8:00

+ Józefa Suska (greg.20).

      18:00

 

+ Dobiesław Nowak (od rodziny Florków).

Piątek 21.12

DZIEŃ POWSZEDNI

      6:30

1.

+ Stanisław Sikowski w 11r.ś.

2.

+ Barbara Moskała (od wnuczki Justyny z rodziną).

7:00

+ Józefa Suska (greg.21).

8:00

+ Krzysztof  Dorynek w 1r.ś.(od Barbary i córki Moniki).

     18:00

 

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA.

Sobota 22.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Marian Kurdziel (od sąsiadów z bloku ul. Niepodległości 8).

7:00

+ Anna Wrońska w 19r.ś.

8:00

+ Józefa Suska (greg.22).

18.00

+ Ewa Cegiełka w 14r.ś.

Niedziela 23.12

4 NIEDZIELA ADWENTU

6:30

+ Leokadia Turek (od wnuczki Moniki z mężem).

8:00

+ Józefa Suska (greg.23).

10:00

+ Aleksandra Hauza w 24r.ś. (od mamy, córki i wnuka).

11:30

+ Urszula Seręga w 4r.ś.

13:00

W INTENCJI PARAFIAN.

17:00

+ Józef Cholewa (od rodziny Wałków).

20:00

+ Dobiesław Nowak (od przyjaciół: Asi i Przemka Gucik).