Intencje mszy świętych

Niedziela 19.01

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+ Halina Burliga (od Agnieszki Babiarz z rodziną).

8:00

1.

+ Barbara Moskała (od pracowników gastronomii z Gromca).

2.

W INTENCJI PARAFIAN

10:00

+ Adam Wigllusz w 10r.ś.

11:30

1.

W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Julii.

2.

Dziękczynna w intencji Heleny Mierzwa z podziękowaniem za 85 lat życia z prośbą o błogosławieństwo i opiekę Pana Jezusa na dalsze lata życia (od córek z rodzinami).

13:00

+ Władysława Głownia (od Róży św. Rafała Kalinowskiego).

17:00

+ Benedykt Bukowski w 4r.ś. (od żony z dziećmi).

20:00

+ Jan Warzocha (od wnuczki Anety z Damianem).

Poniedziałek 20.01

PONIEDZIAŁEK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

1.

+ Maria Kryszczuk w 16r.ś. 

2.

+ Stanisława Boryczko (od córki Wiesławy z mężem Wacławem).

7:00

1.

+ Genowefa Lisowska (od Zofia i Franco z Włoch).

2.

+ Piotr Skoczeń.

8:00

1.

+ Jan Tąta, żona Barbara (od Katarzyny i Tomasza Szkałuba).

2.

+ Łukasz Czarnecki w 1r.ś.

18:00

+ Stanisław Kasperczyk w 4 r.ś. (od żony z dziećmi i wnukami).

Wtorek 21.01

WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI, DZIEWICY I MĘCZENNICY

6:30

+ Maria Bromboszcz (od rodziny Głowaczów).

7:00

+ Zofia Chałuda (od rodziny Muchów z Łopatkowic).

8:00

 

1.

+ Maria Płachno (od Heleny Młynarczyk).

2.

+ Jan Szymański (od żony).

18:00

+ Barbara Moskała (od rodziny Ziajków z Gromca).

Środa 22.01

ŚRODA DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Genowefa Lisowska (od Marii i Józefa Środoń z rodziną  z Gorlic).

7:00

+ Wanda Szlaga (od Genowefy z Podstolic).

8:00

+ Maria Bromboszcz (od chrześnicy Krystyny Palka z rodziną).

18:00

+ Maria i Józef Dziętło i ich rodzice.

             

 

Czwartek 23.01

CZWARTEK DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+ Halina Burliga (od Weroniki Cygan, Starościków i Kondrackich).

7:00

+ Maria Bromboszcz.

8:00

+ Jan Tąta, żona Barbara (od Małgorzaty i Piotra Pytko z dziećmi).

18:00

+ Barbara Moskała (od sąsiadów z ul. Mieszka I 13).

Piątek 24.01

WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA   

6:30

1.

+ Genowefa Lisowska (od Danuty i Piotra Lisowskich  z rodziną z Gorlic).

2.

+ Ludwik Hada w 1r.ś. (od żony).

7:00

+ Jan i Barbara Tąta (od rodziny Stańczaków).

8:00

+ Maria Bromboszcz (od siostry Stanisławy).

18:00

MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

Sobota 25.01

ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA

6:30

+ Wanda Szlaga (od koleżanek Oli z Sygneczowa).

7:00

+ Maria Hyla (od córki  rodziną).

8:00

+ Maria i Jan Ślusarczyk.

18:00

1.

+ Dariusz Sitek (od teściowej Grażyny z synem).

2.

W intencji Janusza Straś, dziękczynna w dniu 60 urodzin, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Różańcowej na dalsze lata życia (od Ireny i Ryszarda z rodziną).

Niedziela 26.01

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+ Aleksander Cudak z rodzicami.

 

+ Janina Barańska (od męża, córki i syna).

10:00

+ Czesława i Edmund Feliksik (od córek z rodzinami).

11:30

1.

+ Barbara Tąta, Jan – mąż (od Krystyny i Andrzeja Kozieł z Jaworzna).

2.

+ Jan Dereszowski w 25r.ś.

13:00

W INTENCJI PARAFIAN /chrzty/

17:00

1.

+ Jan Warzocha (od Damiana Kobyłczyka z rodziną).

2.

W intencji Ojczyzny oraz członków i Sympatyków PiS, oraz Klubu Gazety Polskiej.

20:00

+ Halina Burliga w 1r.ś. (od córki Elżbiety z rodziną).