Sakrament pokuty

sprawowany jest w naszym kościele:

- w dni powszednie

w godz.: 6.30 - 7.10;

7.30 - 7.55;

17.00- 18.00 stały dyżur w konfesjonale (pon. - pt.)

17.30 - 18.30 sobota

- w niedzielę:

w czasie każdej Mszy Św.

 

 Stały godzinny dyżur
w konfesjonale 
w godz. 17.00 – 18.00 

odbywa się
w następującym porządku:

- w poniedziałek – ks. Zbigniew

- we wtorek – ks. Marek

- w środę – ks. Proboszcz

- w czwartek – ks. Adam

- w piątek – ks. Proboszcz

Podkategorie

Terminy spotkań dla kandydatów do bierzmowania Spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa ks. Przemysława) - poniedziałek 7 grudnia, godz. 18:00

 

 

 

Intencje Mszy Świętych

Niedziela

29.07.

17 Niedziela zwykła

6:30

+Beata Kłodnicka w 20 r. śmierci (od mamy i córki z mężem)

8:00

+Marianna Piaszczyńska

10:00

+Apolinary Jarosiński w rocznicę śmierci

11:30

+Edward Czerwiński (greg. 5)

13:00

+Stanisław Majcher jego rodzice i teściowie

17:00

intencji Barbary i Bartłomieja w 6 r. ślubu, dziękczynna

z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

20:00

+Edward Czerwiński (od sąsiadów z klatki)

Poniedziałek

30.07.

Dzień powszedni

6:30

W intencji parafian (z 29.07.)

7:00

+ Krzysztof Doległo w 13 r. śm.

8:00

+Edward Czerwiński (greg. 6)

+ Józef Wilk – od chrześnicy Małgorzaty z mężem i dziećmi

18:00

+ Franciszek Cora w 2 r. śm. Od żony i córek z rodzinami

Wtorek

31.07.

Wspomnienie św. Ignacego Loyoli prezbitera

6:30

+ Józefa Suska – od kuzynki Zofii z rodziną

7:00

+ Aniela Szalonka w 1 r. śm. – od córek z rodzinami

8:00

+ Mieczysław Szmurło – od siostry Maryli Kołodziejczyk z rodziną

+ Stanisława Michalik – od córki z wnukami

18:00

+Edward Czerwiński (greg. 7)

Środa

01.08.

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguouriego biskupa i doktora Kościoła

6:30

+Edward Czerwiński (greg. 8)

7:00

+ Maria Zaręba

8:00

+ Stanisława, Józef, Zbigniew Celarek

+ Józef Wilk – od koleżanek z zakładu opiekuńczo - leczniczego

18:00

W intencji Katarzyny z okazji 24 urodzin – Msza dziękczynna z prośbą o boże błogosławieństwo

Czwartek

02.08.

Dzień powszedni

6:30

+ Józefa Suska – od Urszuli i Tadeusza

7:00

+Edward Czerwiński (greg. 9)

8:00

+ Helena Maniakin w 1 r. śm. – od córki z rodziną

+ Józef Wilk – od sióstr służebniczek

18:00

Za kapłanów, siostry zakonne i o powołania

Piątek

03.08.

Dzień powszedni

6:30

O Boże błogosławieństwo dla Lidii

7:00

+ Edward Prusak – od syna z żoną i córkami

8:00

+Edward Czerwiński (greg. 10)

+ Józef Wilk – od sióstr służebniczek

18:00

Wynagradzająca NSPJ

Sobota

04.08.

Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya prezbitera

6:30

+Edward Czerwiński (greg. 11)

7:00

+ Marianna Kępka w 11 r. śm.

8:00

W intencji Niepokalanego Serca NMP

+ Józef Wilk – od rodziny Majtyków

18:00

+ Teresa Bromboszcz – od sąsiadów z klatki II

Niedziela

05.08.

18 Niedziela zwykła

6:30

W intencji parafian

8:00

W intencji Braci i Sióstr Różańcowych i ich rodzin

10:00

+ Stefan Mąsior w 2 r. śm.

11:30

+ Mieczysław Sarwa w 8 r. śm.  – od żony i syna z rodziną

13:00

+ Krystyna Szymczyk – od synów Jana i Andrzeja z rodzinami i wnuczki Krystyny

17:00

+ Edward Czerwiński (greg.12)

20:00

+ Edward Czerwiński – od sąsiadów z klatki