• Dzisiaj o godz. 10.00 odprawimy Mszę Św. dziękczynną za posługę w naszej parafii ks. Roberta Bukały i ks. Przemysława Druszcza, którzy od 25 sierpnia podejmą posługę na nowych placówkach duszpasterskich. Serdecznie dziękujemy Ks. Robertowi i ks. Przemysławowi za lata posługi pośród nas, za sprawowanie sakramentów, głoszenie Bożego Słowa, katechizowanie, pracę duszpasterską z grupami parafialnymi młodzieży i dorosłych, za świadectwo wiary na co dzień, jakie Księża dawali nam każdego dnia. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan wspiera Księży na wszystkich drogach kapłańskiej służby Bogu i człowiekowi. Szczęść Boże.
 • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,
  - we wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża,
  - w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej,
  - w piątek – Święto św. Bartłomieja, apostoła.
 • Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych będzie w środę o 18.40 w kancelarii.
 • Dzisiaj przed kościołem odbywa się kwesta na pomoc dla 3-letniego Antosia Siemek z parafii św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie – Kościelcu. Antoś choruje na głuchotę centralno – nerwową, a środki przeznaczone są na jego rehabilitację, zajęcia logopedyczne oraz zakup baterii do procesora w związku z noszeniem przez niego aparatu słuchowego.
 • Akcja Katolicka rozprowadza przed kościołem sierpniowy numer „Parafialnika”. Zachęcamy do lektury.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Jan Zieliński, którego pogrzeb odbył się w Trzebini – Sierszy, śp. Barbara Winnicka, której pogrzeb odbył się w Łomżynie oraz śp. Stanisława Tarkowska, której pogrzeb odbył się w Rudawie. Obejmijmy ich oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”