• Rozpoczynamy dzisiaj tydzień modlitw o powołania. Na Mszy Św. o godz. 13.00 udzielimy sakramentu chrztu św.
 • Autokar dla wyjeżdżających dzisiaj do Centrum Jana Pawła II w Krakowie odjedzie od naszego kościoła o godz. 15.00.
 • W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  - w poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Polecamy również modlitwie śp. ks. prałata Wojciecha, w dniu jego imienin.
  - w środę – święto św. Marka, Ewangelisty.
 • Spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ będzie w środę o godz. 17.00 w domu katechetycznym.
 • Spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających z ks. Adamem na kolonię do Kołobrzegu (od 5 do 15 lipca) odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 18.30 w domu katechetycznym. Obecność rodziców jest obowiązkowa.
 • Osoby wyjeżdżające się na pielgrzymkę w dniach 28 - 30 kwietnia 2018 r. informujemy, iż zbiórka odbędzie się w sobotę 28 kwietnia o godz. 5.00 rano przy naszym kościele. Jeśli ktoś nie wpłacił całej kwoty na wyjazd, to ks. Adam prosi, aby to uczynić w autokarze. Z racji tego, że wiele osób było jeszcze zainteresowanym pielgrzymowaniem prosimy o przygotowanie się, bo na jesień planujmy kolejny wyjazd w piękne tereny bieszczadzkie.
 • Spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania: 
  - grupa ks. Roberta – klasy II Gimnazjum – w czwartek o godz. 17.00.
 • Piesza Pielgrzymka z Bytomia do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach zwróciła się do nas o umożliwienie Pielgrzymom noclegu w przyszłą niedzielę: z 29 na 30 kwietnia. Brakuje nam jeszcze trochę miejsc. Prosimy więc serdecznie o przyjęcie ich na jedną noc, szczególnie zaś tych parafian, którzy korzystają z podobnej gościny w czasie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Noclegi należy zgłosić w zakrystii lub kancelarii.
 • W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy mieli możliwość wesprzeć ofiarami do puszek dzieci z Domu Dziecka na Kościelcu, prowadzonego przez Siostry Służebniczki. Chciejmy wesprzeć to dzieło, które służy naszej chrzanowskiej społeczności.
 • Biuro podróży „Traveller” w Chrzanowie zaprasza do udziału w pielgrzymkach do: Włoch, Ziemi Świętej, a także Fatimy. Szczegóły na plakatach w gablotkach.
 • Jak możemy zauważyć, w naszym kościele zainstalowaliśmy nowy system multimedialny, pomagający nam we wspólnym śpiewie. Koszt instalacji wraz z całym sprzętem, oprogramowaniem wyniósł 26.050 zł. Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary szczególnie na ten cel przeznaczone. Bóg zapłać.
 • Msze Św. w intencji śp. ks. Prałata Wojciecha będą w tym tygodniu odprawione:
  - od Górników posługujących w naszym kościele – w poniedziałek 23 IV o godz. 8.00,
  - od Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ – w poniedziałek 23 IV o godz. 18.00,
  - od kapłanów posługujących w naszej parafii – w poniedziałek 23 IV o godz. 18.00,
  - od rodziny Polichtów – w środę 25 IV o godz. 7.00,
  - od Pracowników Centrum Usług Socjalnych w Chrzanowie – w czwartek 26 IV o godz. 8.00,
  - od Uczestników i Pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy „Puchatek” w Chrzanowie – w piątek 27 IV o godz. 7.00 
  - od Zofii i Jana Kieres z rodziną – w sobotę 28 IV o godz. 8.00.
 • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Janina Gonciarczyk, śp. Genowefa Sędor, oraz śp. Krystyna Roczniewska. Obejmijmy ich oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”