Intencje mszy świętych

Niedziela 14.01

II NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+Robert Stachura (od Dariusza Kremera z rodziną)

8:00

+Janina Barańska w 17 r. śmierci

10:00

+Bogdan Kaim (od rodziny Kostków)

10:00

+Józef Dziętło w 24 r. śmierci i syn Józef

11:30

+Bogdan Kaim (od pracowników apteki Koral)

13:00

W intencji parafian

17:00

+Władysław i Janina, Wojciech i Cecylia oraz Franciszek

20:00

+Zbigniew Wilner (od chrzestnych Szukielów)

Poniedziałek 15.01

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Sławomir Krawczyk (od przyjaciół Elżbiety i Ryszarda Szczyrbak

z córkami)

6:30

+Helena Czekaj (od rodziny Książków)

7:00

+Franciszek Chmiel (od chrześnicy Barbary Niemczyk z mężem)

7:00

+Maria Ropek (od sióstr z Róży Różańcowej NP NMP)

8:00

+Józef Kapera (od siostrzeńca Sławka)

18:00

+Renata Grzywa (od rodziny Abucewiczów i Niny Kowalskiej

z rodziną)

Wtorek 16.01

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Barbara Saczko (od córki z rodziną)

7:00

+Franciszek Chmiel (od syna Zbigniewa z rodziną)

8:00

+Zofia Lelito – Bałuszyńska (od córki z rodziną)

18:00

+Bogdan Kaim (od pracowników apteki Koral)

Środa

17.01

WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO Z PADWY OPATA

6:30

+Piotr Baran

7.00

+Marian Gawędzki (od sąsiadów z klatki z ul. Piastowskiej 38)

8:00

+Józef Kapera (od Wandy i Józefa Gorlińskich z Kostrzy)

8:00

+Ks. Prałat Wojciech Bryja (od pracowników parafii)

18:00

+Maria Knapik (od cioci Barbary) 

 


Czwartek 18.01

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Zygmunt Rydzkowski (od rodziny Rożnawskich)

7:00

+Renata Grzywa (od rodziny Szczurków z Libiąża)

8:00

+Władysława Chechelska (od córki i teścia Polaków)

18:00

+Maria Knapik (od sąsiadów z ul. Świerkowej)

Piątek

19.01

WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA BISKUPA

6:30

+Krystyna Mikłas (od kuzynki Stanisławy z rodziną)

7:00

+Eugenia Styczeń (od Marka Bogackiego z rodziną)

8:00

Rez.

18:00

Intencja zbiorowa

Sobota

20.01

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Józef Gucwa (od sąsiadów z bloku przy ul. Zielonej 22A)

7:00

+Franciszek Chmiel (od pracownicy Danuty Dusza)

8:00

+Stanisław Kasperczyk (od żony, dzieci i wnuków)

18:00

+Józef Kapera (od Agnieszki i Grzegorza Myszka z Szyku)

Niedziela 21.01

III NIEDZIELA ZWYKŁA

6:30

+Józef Kapera (od Stanisławy Broda z rodziną)

8:00

W intencji parafian

10:00

+Julianna Warzocha (od męża)

10:00

+Grażyna Zmyślona w 5 r. śmierci (od męża)

11:30

+Bogdan Kaim (od Ireny i Daniela Gworek)

13:00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Julii

17:00

+Maria Knapik (od Marioli)

20:00

+Krystyna Mikłas (od córki z rodziną)