Intencje mszy świętych

Niedziela 28.05

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

6:30

+Stefania Bąk w 10 r. śmierci

8:00

+Danuta Skupień w 4 r. śmierci (od męża i synów z rodzinami)

10:00

+Janina Kołacz (od syna Piotra z rodziną)

10:00

W 8 r. ślubu Ewy i Rafała, dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00

W intencji ks. Roberta w 25 r. święceń kapłańskich

11:30

W intencji Aleksandry w 18 r. urodzin dziękczynna

11:30

+Anna Kieres w 28 r. śmierci

13:00

W intencji parafian

17:00

+Maria Kędziora (greg. 22)

20:00

+Czesław Hubicki w 1 r. śmierci (od wnuka Rafała z żoną)

Poniedziałek 29.05

WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDUCHOWSKIEJ DZIEWICY I MĘCZENNICY

6:30

+Maria Kędziora (greg. 23)

7:00

+Stanisław Moskwa (od sąsiadów z klatki I)

8:00

+Krystyna Pomper (od Agaty z mężem i synem)

18:00

+Genowefa i Jan Ślusarczyk oraz Janusz syn

Wtorek 30.05

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Iwona Socha (od kolegów i koleżanek z klasy oraz od katechety)

7:00

+Maria Kędziora (greg. 24)

8:00

+Krzysztof Korbiel w 10 r. śmierci

18:00

+Antoni Murzyn w 7 r śmierci (od żony i dzieci)

Środa 31.05

ŚWIĘTO NAWIEDZENIE NMP

6:30

+Marcin Kosowski (od Eugenii Pater)

7:00

+Stanisław Moskwa (od pracowników oddziału urologii)

8:00

+Maria Kędziora (greg. 25)

18:00

+Czesław Hubicki (od wnuka Dominika z żoną) 

 

Czwartek 1.06

WSPOMNIENIE ŚW. JUSTYNA MĘCZENNIKA

6:30

+Maria Kędziora (greg. 26)

7:00

+Franciszek Cora (od siostry Zofii z rodziną)

8:00

+Ludwik Kułaga (od sąsiadów z działki)

18:00

W intencji kapłanów, sióstr zakonnych i o nowe powołania do służby Bożej

Piątek 2.06

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

Rez.

7:00

Rez.

8:00

+Maria Kędziora (greg. 27)

16.30

+Teresa Ziajka (od syna Marcina z rodziną)

18:00

Wynagradzająca NSPJ

Sobota 3.06

WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI

I TOWARZYSZY

6:30

+Stanisław Gajdziński w 15 r. śmierci

7:00

+Maria Kędziora (greg. 28)

8:00

Według intencji NMP

18:00

+Maria Dzietło i jej syn Józef w 2 r. śmierci

18:00

+Krzysztof Gala w 25 r. śmierci

Niedziela 4.06

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

6:30

+Stanisław Markiewicz w 3 r. śmierci

8:00

W intencji Sióstr i Braci Różańcowych i ich rodzin

10:00

+Teresa i Andrzej Drzewiccy

11:30

W intencji parafian

13:00

+Jolanta Głowacz (od Ryszarda, córki Wiktorii i syna Damiana)

17:00

+Józef Knapik (od siostry Anny z rodziną)

20:00

+Maria Kędziora (greg. 29)

 

 

 

 

Intencje mszy świętych

Niedziela 21.05

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

6:30

+Artur Liwocz (od córki Natalii z mężem i Piotrem)

8:00

+Franciszek Cora (od Wiesławy Krywult z dziećmi i rodzinami)

8:00

+Irena Woch (od sąsiadów z III klatki)

10:00

W intencji parafian

11:30

+Helena Śliwa w 7 r. śmierci

11:30

+Zofia, Władysław i Maria Mamot (od rodziny)

13:00

+Maria Kędziora (greg. 15)

17:00

+Mirosław i Władysław

20:00

+Stefan Mąsior (od rodzin: Szygułów, Dybów i Potockich)

Poniedziałek 22.05

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Julia, Andrzej, Edward i Tadeusz

7:00

+Maria Kędziora (greg. 16)

7:00

W 80 r. urodzin Stanisława, dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

8:00

+Eugenia, Jan, Felicja i Zdzisław

18:00

+Antoni Dzięgiel w 8 r. śmierci (od żony z rodziną)

Wtorek 23.05

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Iwona Socha (od koleżanek i kolegów córki z gimnazjum)

7:00

+Helena Tarnowska (od rodziny Rusinków i p. Żarskiej z Balic)

8:00

+Maria Kędziora (greg. 17)

18:00

+Ewelina Kapłon w 1 r. śmierci

Środa 24.05

WSPONMIENIE NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

6:30

+Stefania Kryniger (od Kazimiery, Jana i Tomasza Kryniger

z rodziną)

7:00

+Halina Zalewska (od rodziny Gancarczyków)

8:00

+Jan Tąta w r. śmierci

18:00

+Maria Kędziora (greg. 18) 

 

Czwartek 25.05

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Zbigniew Gajdziński w 12 r. śmierci

7:00

+Maria Kędziora (greg. 19)

8:00

+Bronisława Rzepka (od Małgorzaty i Urszuli)

18:00

+Józef Knapik (od siostry Krystyny z rodziną)

Piątek 26.05

WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NAREUSZA PREZBITERA

6:30

Zmarli z rodzin Skawskich i Gajdzińskich

7:00

+Maria Kędziora (greg. 20)

7:00

+Franciszek Niechwiej (od córki z mężem)

8:00

+Maria i Jan Korbiel

18:00

+Maria Dziętło, mama Jadwiga i teściowa Agnieszka

Sobota 27.05

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Barbara Kurek (od Joanny i Mirosława Matra)

7:00

+Zygmunt Zieliński w 15 r. śmierci (od żony i córki)

8:00

+Maria Kędziora (greg. 21)

18:00

+Franciszek Woźniak w 6 r. śmierci, jego rodzice i teściowie

Niedziela 28.05

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

6:30

+Stefania Bąk w 10 r. śmierci

8:00

+Danuta Skupień w 4 r. śmierci (od męża i synów z rodzinami)

10:00

+Janina Kołacz (od syna Piotra z rodziną)

10:00

W 8 r. ślubu Ewy i Rafała, dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

10:00

W intencji ks. Roberta w 25 r. święceń kapłańskich

11:30

W intencji Aleksandry w 18 r. urodzin dziękczynna

11:30

+Anna Kieres w 28 r. śmierci

13:00

W intencji parafian

17:00

+Maria Kędziora (greg. 22)

20:00

+Czesław Hubicki w 1 r. śmierci (od wnuka Rafała z żoną)