Intencje mszy świętych

Niedziela 10.12

II NIEDZIELA ADWENTU

6:30

Rez.

8:00

+Stanisław Rokita w 23 r. śmierci

8:00

+Ks. prałat Wojciech Bryja (greg.28)

10:00

+Antoni i Władysława Krzak, +Anna i Stanisław Śliwa

10:00

+Jerzy Skalny (od żony, córki, zięcia i wnuka)

11:30

+Jadwiga Sojka w 12 r. śmierci (od córki z rodziną)

13:00

W intencji parafian

17:00

+Roman Czyż (od syna Piotra, synowej Małgorzaty i wnuka Jakuba)

20:00

+Ewa Rola (od siostry Wiesławy, Adama i Ewy)

Poniedziałek 11.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Anna Gębka (od byłej uczennicy Anny Pieszczyńskiej)

7:00

+Stanisław Jaworski (od rodziny Łątków)

8:00

+Stanisław Jaworski (od Jana Jaśko z rodziną)

18:00

+Leokadia Bryk w 1 r. śmierci (od dzieci z rodzinami)

18:00

+Ks. prałat Wojciech Bryja (greg.29)

Wtorek 12.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Marek Olej (od rodziny Duszów)

7:00

+Alicja Stach (od ciotki Natalii i Fryderyka Motyl)

7:00

+Ks. prałat Wojciech Bryja (greg.30)

8:00

+Stanisław Jaworski (od siostry Krystyny z rodziną)

18:00

+Janina Szczepańska w 6 r. śmierci (od męża z dziećmi)

Środa

13.12

WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI DZIEWICY I MĘCZENNICY

6:30

+Stanisław Jaworski (od sąsiadów z ul. Trzebińskiej 19 kl. I)

7.00

+Krystyna Hubicka (od rodziny Antoszczyków)

7:00

+Ks. prałat Wojciech Bryja (od Straży Honorowej NSPJ)

8:00

+Stanisław Jaworski (od siostry Władysławy z rodziną)

18:00

+Krystyna Hubicka (od córki Barbary z mężem) 

 


Czwartek 14.12

WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

6:30

+Kazimierz Szalonka (od Jadwigi z Kalisza z rodziną)

7:00

+Roman Czyż (od syna Piotra, synowej Małgorzaty i wnuka Jabuka)

8:00

+Stanisław Jaworski (od brata Jana z żoną)

18:00

+Ewa Rola (od siostry Wiesławy, Adama i Ewy)

Piątek

15.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Lucyna Michalczyk w 6 r. śmierci (od rodziny)

6:30

+Ks. prałat Wojciech Bryja (od Straży Honorowej NSPJ)

7:00

+Kazimierz Szalonka (od córki Julii z rodziną)

8:00

+Maria, Honorata, Mieczysław i Zygmunt Dębiec

18:00

Intencja zbiorowa

Sobota

16.12

DZIEŃ POWSZEDNI

6:30

+Władysława Hejmej (od syna Rafała z rodziną)

7:00

+Stanisława Jaworski (od sąsiadów z ul. Trzebińskiej kl. I)

7:00

+Jan Ślusarczyk w 22 r. śmierci

8:00

+Stanisław Jaworski (od brata Jana z żoną)

18:00

+Stefania i Aleksander Wiechowscy

Niedziela 17.12

III NIEDZIELA ADWENTU

6:30

+Marian Zamysłowski w 8 r. śmierci

8:00

W intencji parafian

10:00

+Janina i Aleksander Pilarczyk

10:00

+Edmund Feliksik w 25 r. śmierci i Czesława żona w 5 r. śmierci

11:30

+Natalia Kaczka w 9 r. śmierci

11:30

+Anastazja Kiełb w 17 r. śmierci

13:00

+Sebastian Kania i Anna Stępień

17:00

+Robert, Katarzyna, Stanisław, Jan i Róża Frąk

20:00

Rez.