Sakrament pokuty

sprawowany jest w naszym kościele:

- w dni powszednie

w godz.: 6.30 - 7.10;

7.30 - 7.55;

17.00- 18.00 stały dyżur w konfesjonale (pon. - pt.)

17.30 - 18.30 sobota

- w niedzielę:

w czasie każdej Mszy Św.

 

 Stały godzinny dyżur
w konfesjonale w styczniu 
i lutym 2018
w godz. 17.00 – 18.00 

odbywa się w następującym porządku:

- w poniedziałek – nie spowiadamy

- we wtorek – ks. Dyżurny

- w środę – ks. Dyżurny

- w czwartek – ks. Dyżurny

- w piątek – ks. Dyżurny

  

  • Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. O godz. 16.00 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku głosi ks. Robert.
  • Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej. Dorosłych zapraszamy w piątki o 8.30 i 18.30, dzieci o 17.00, a młodzież prosimy o uczestniczenie w Drodze Krzyżowej dla dorosłych.
  • Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych będzie w środę o 18.45 w kancelarii.
  • Parafia Przemienia Pańskiego w Libiążu zaprasza do uczestnictwa w kursie „Beta” poświęconym sakramentom, a także do uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Szczegóły na plakatach w gablotkach.
  • Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorje – informacje szczegółowe i kontakt do zapisów w gablotkach.
  • Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 ogłasza nabór do klasy 4 sportowej o profilu: piłka ręczna – chłopcy i piłka siatkowa – dziewczęta. Zapisy w sekretariacie Szkoły codziennie o godz.: 7.00 – 15.00. Szkoła nr 1 zaprasza również rodziców dzieci siedmioletnich na dzień otwarty szkoły 27 lutego o 17.30. Jednocześnie Dyrekcja informuje o możliwości zapisu dzieci do klasy pierwszej w sekretariacie Szkoły.
  • W tym tygodniu z naszej parafii do wieczności odeszli: śp. Janusz Wrona, śp. Józef Frankfurter, śp. Jan Kurowski oraz śp. Genowefa Turek. Obejmijmy ich oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych modlitwą: „Wieczne odpoczywanie…”

Podkategorie

Terminy spotkań dla kandydatów do bierzmowania Spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa ks. Przemysława) - poniedziałek 7 grudnia, godz. 18:00